• Обновено
QWORK UY Wire Конектор К2, 200 Пакет Телефонска Жица Конектори UY Задник Splice Конектор Кабел Терминали

QWORK UY Wire Конектор К2, 200 Пакет Телефонска Жица Конектори UY Задник Splice Конектор Кабел Терминали

Оценката:
DEN 260.88

Тековен
Во магацинот.

Safe Материјал : Изработени од изолациони КОМПЈУТЕР материјал, издржлив и безбеден за употреба, Темп Опсег : -30 до 70 степени Ц Погоден Жица со Дијаметар : 0.4 mm-0.9 милиметри(26-19 AWG), и голем изолација надворешниот дијаметар е 2.08 mm.Гел-исполнет Внатре Дизајн : Гел-исполнет Внатре Дизајн Обезбедува Воздух-тесни Средина за Проводници.Примена : Погоден за низок напон Аларм или Телефонски Инсталации Поврзете две Телефонски Линии, Податоци Сигнал Кабли, и Други Проводници. 100% Задоволни Услуга - Уживајте мазна & фрустрација-слободен искуство со нашата 100% Задоволни Услугата на еден Месец!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.