• Обновено
Hubbell HBL2453 Заклучување Конектор, 20 засилувач, 3 Фаза, 277/480V, L19-20R, Црна и Бела

Hubbell HBL2453 Заклучување Конектор, 20 засилувач, 3 Фаза, 277/480V, L19-20R, Црна и Бела

Оценката:
DEN 618.48

Тековен
Во магацинот.

Примена : Тешки Индустриски.Стандард : NEMA WD1 и WD5, UL498. Боја : Црна и Бела.Монтажа : Мозок Се Монтирани.Материјал : Композитни.Заклучување Уреди, Пресврт Заклучување, Индустриски, Женски Конектор на Телото, 23-Фаза 120/208 VAC, 4-Поле 4-Жица Не-Заземјување, L19-20 R, Завртка Терминал, Црна и Бела.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.