• Обновено
Час Метар, Плоштад, 8 Цифра, 10-30Vdc

Час Метар, Плоштад, 8 Цифра, 10-30Vdc

Оценката:
DEN 1344.00

Тековен
Во магацинот.

Индустриски Електрични Материјали.Производителот : Eaton.Земја на производство : Германија.Час Метар, Електромеханичка, Временски Опсег 0-9999999.9 Часа Рамки Лице 1.89 Во Рамки Лице Тип Плоштад, 1/16 Din, Поминатото Време Да 9999999.9 Час, Напон 10-30 Vdc, Бројот На Цифри 8, прикажи Единици Часа И Десетини, Рамки за Да направите Резервна Должина 1.1 Во Длабочина 1.38 Во Должина 1.89 Во, Ширина 1.89 Во Амбиентниот Temp Опсег од 5 До 122 F, Nema Оценка Ip65, Материјал На Градба Пластика, Temp Опсег од 5 До 122 F, Вклопува 1.77 Во X 1 .77, За Монтажа на Панел Метод, Терминал Вид Завртка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.