• Обновено
KOHUIPU Худ се Пропустливи Лажичка Покрие Декорација Автомобил Одговара за Jeep Wrangler Л Гладијатор JT 2018-2022 Надворешни Додатоци

KOHUIPU Худ се Пропустливи Лажичка Покрие Декорација Автомобил Одговара за Jeep Wrangler Л Гладијатор JT 2018-2022

Оценката:
DEN 311.28

Тековен
Во магацинот.

【Fitment】ЗА JEEP WRANGLER Л ГЛАДИЈАТОР JT 2018 +, Оригиналниот Автомобил на Податоци Е Отворена И Димензии Се Точни И Конзистентни. 【ФУНКЦИЈА】Хаубата се Пропустливи Лажичка Покрие Можат Ефикасно да се Подобри Чувство На Модата Во Оригиналниот Автомобил.Додадете Контакт На Светла Боја На Вашиот Автомобил. 【МАТЕРИЈАЛ】АБС Материјал се Со Добра Отпорност на Абење,лесни И Издржливи.воздухот се Пропустливи Поклопецот Е Дизајнирана за Да им Обезбеди Максимален Проток на Воздух На Вашиот патничкиот Простор. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Со самолепливи, Тоа Може да Биде Цврсто Фиксни И Не е Лесно Да Падне.Демонтажа Без Да Остават Траги.Ако сите прашања од нашите производи се јавуваат ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние гарантираме за квалитетот на нашите алатки и сакате да се осигура дека вие сте само добивање на најдобри.Бидејќи се направи најдоброто што може да го направи тоа и ќе го заслужуваат најдоброто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.