• Обновено
Моторот Худ Зглоб Маска, Тркало на Автомобилот Веѓа Страна Климатизација Пропустливи Штекер Маска, Компатибилен со 2018-2021 Jeep Wrangler Л Л & Гладијатор JT (4PCS)

Моторот Худ Зглоб Маска, Тркало на Автомобилот Веѓа Страна Климатизација Пропустливи Штекер Маска, Компатибилен

Оценката:
DEN 645.12

Тековен
Во магацинот.

ПАКЕТ : 2*на Моторот худ зглоб маска, 2* Несакани климатизација пропустливи штекер декорација.АПЛИКАЦИЈАТА:Компатибилен со 2018-2020 Jeep Wrangler Л JLU 2 Вратата & Неограничен 4 Врата ( Спортски, Сахара, Слобода & Рубикон ) и 2018-2020 Џип Гладијатор JT.МАТЕРИЈАЛ : производот е направен од високо-квалитетна ABS материјал, кој не е лесно да се деформира и згаснат, мали во големина и лесен во тежина, нема да предизвика било каква штета на автомобилот, водоотпорен и лесно да се чисти.ИНСТАЛАЦИЈА : само-лепило двострано лента на грбот на производот може да биде добро во прилог на автомобил, вие само треба да се усогласат на производ со воздух излезот од автомобилот клима уред и притиснете цврсто да го инсталирате, и нема да има лепак лево по демонтажа.ФУНКЦИЈА : хауба зглоб маска може да се покрие гребење во предниот дел на вашиот автомобил, спречување на вашиот автомобил од тоа да биде изгребани и истрошени, и да се направи вашиот автомобил да изгледа нови, автомобилот климатизација налепница совршено одговара на air-conditioning штекер, правење на вашиот автомобил повеќе убави.Боја : Портокал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.