• Обновено
CheroCar за Џип од не ' Рѓосувачки Челик Заклучување Худ Latch се Фати за Полнење за 2007-2017 Jeep Wrangler JK (Црна со Заклучување)

CheroCar за Џип од не ' Рѓосувачки Челик Заклучување Худ Latch се Фати за Полнење за 2007-2017 Jeep Wrangler

Оценката:
DEN 1391.76

Тековен
Во магацинот.

Fitment : Худ Фати Latch Комплет одговара за Jeep Wrangler JK 2007-2017. Инсталација : едноставна операција може да биде инсталирана успешно, не бара никакви механички експертиза.Нема потреба да се менуваат, намали или на воена вежба не е лесно да падне.Уникатен изглед : за Jeep Wrangler JK худ заклучување Брави ќе им даде на вашиот автомобил повеќе кул изглед и спортски стил.Материјал : се Фати за Заклучување Кит направен од челик жица материјали, отпорност на корозија, отпорност на топлина и нула отпор.Безбедност и заштита : се Намалува худ трепет, и ви дава во крајна сигурност и заштита .Подобрување на изгледот на вашето возило во меѓувреме. 1. Компатибилен одговара за Wrangler JK Неограничен 2007-2017 2. Запира хауба трепет, со заклучување за да го задржи автомобилот безбедност.Чувајте ги вашите аспираторот остане на своето место, дури и во текот бара терен. 3. челик жица материјали, отпорност на корозија.Засилен Тело Месеци за Дополнителна Сила и Издржливост. 4. Исклучителна прскање electroplating занает, никогаш нема да згаснат. 5. Најнови дизајн, прилагодлив, трајни, стилски, се Зголеми солиден Теренски инспиративна стил.Пакет се Вклучени : 1 пар на Хауба Заклучување Latch.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.