• Обновено
Сите Продажни 5109P Худ Pin

Сите Продажни 5109P Худ Pin

Оценката:
DEN 1222.56

Тековен
Во магацинот.

Целосна палка замена за сопствен стил.Изработени од 6061-T6 Алуминиум.Customizes вашето возило.Вклучува инсталација упатството.Произведено во САД.Нашите симулирани худ иглички се изработени палка плоча 6061 T6 авиони алуминиум.Нашите игли се вклопи во секое возило и само да се земе минути да се инсталира.AMI Стил (All Sales Manufacturing Inc.) основана во 1994 година за производство на квалитет палка алуминиум производи за автомобилската cid).Се започна со палка на ретровизорот во облик на ГМ познат Bowtie и за изминатите дваесет години AMI успеа преку развивање на голем број на иновативни производи ентузијасти кои сметаат дека се мора да се има за нивните возила.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.