• Обновено
Braised beaker, храна тегла, широк-устата супа сад, од не ' рѓосувачки челик ручек потоплите за топла храна, течење-доказ двојно-layer изолирани храна шише, потопол за училишт?

Braised beaker, храна тегла, широк-устата супа сад, од не ' рѓосувачки челик ручек потоплите за топла храна,

Оценката:
DEN 321.60

Тековен
Во магацинот.

1. Благодарение на иновативни вакуум материјали за изолација, храна може да се чуваат на ладно или жешко за долго време.За да се зголеми изолација, jar содржи бакар слој, кој обезбедува температура оклопна. 2. Лесен притисок олеснување систем, воздухот копчето на внатрешната маска се користи за да се спречи согорување несреќи предизвикани од топол воздух. 3. Мултифункционален нерѓосувачки челик сад, може да се користи како запечатен резервоар, многу погодна за чување на бисквити, кафе, грав, шеќер, брашно, чај, зачини, сува стоки, зрна, итн. 4. Храна-безбедно висок квалитет, од нерѓосувачки челик, без остаток вкус или мирис, течење-доказ, сигурен структура. 5. На unscrewed капак лесно може да стане сад.Мала големина, но и голем капацитет.Високо-квалитетни материјали, стилски изглед и сигурен функции направи вашиот лојален асистент да се обезбеди вашето здравје.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.