• Обновено
YUYAOYAO 19cm Една Дупка/Dual Дупка Приколка Hitch Заклучување со Pin Гира Форма за Заклучување Одговара за RV A5KD (Боја : Една Дупка)

YUYAOYAO 19cm Една Дупка/Dual Дупка Приколка Hitch Заклучување со Pin Гира Форма за Заклучување Одговара за

Оценката:
DEN 1480.80

Тековен
Во магацинот.

100% сосема нов.На јадицата болт е направен од високо-квалитет на челик, и црна слој го спречува рѓа,.без оглед на временските услови, така што секогаш може да се повлече на неа безбедно.На barbell-тип заклучи болт го подобрува херметички изглед за да се спречи кражба, и може да.биде лесно да се заклучи и отклучен како што е потребно за користење на едноставни 1/4 пак се заклучува активирање. 100% сосема нов На јадицата болт е направен од високо-квалитет на челик, и црна слој го спречува рѓа, без оглед на временските услови, така што секогаш може да се повлече на неа безбедно.На barbell-тип заклучи болт го подобрува херметички изглед за да се спречи кражба, и лесно може да се заклучи и отклучен како што е потребно за користење на едноставни 1/4 пак се заклучува активирање.Опремен со водоотпорна гума лизгачки покрие за да се заштити клучалката од водата и нечистотијата, додека спречување на внатрешниот заклучи од rusting.Примачот кука за заклучување има 5/8" дијаметар pin и 2.85" употребливи pin должина, што одговара на речиси секој 2"x 2" кука приемник со 5/8" дупка.Безбедноста barbell е дизајниран за да се спречи кука од се украдени, и надградена слива цвет заклучување цилиндри се користи за да се подобри безбедноста, лесно да го инсталирате, без дупчење, водоотпорен, и ' рѓа-доказ.

Параметри на производот

Material:
Steel
Size:
about 190x29mm/7.48x1.14in
Type:
single hole, double hole
Net weight:
500g
Package includes:
1x trailer hitch pin lock

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.