• Обновено
X AUTOHAUX 1/4 Hitch Заклучување со Pin Приколка Hitch Заклучување на Приколка Hitch Приемник Заклучување со Pin Поставите Тон Злато за Автомобил

X AUTOHAUX 1/4 Hitch Заклучување со Pin Приколка Hitch Заклучување на Приколка Hitch Приемник Заклучување со

Оценката:
DEN 203.76

Тековен
Во магацинот.

Заклучување со Pin Дијаметар : 6mm / 0.25"(1/4"); Заклучување со Pin Дупка Големина : 18x14mm / 0.71"x0.55"(L*W).Функција : Hitch заклучување со pin со цинк легура и метална конструкција за сила и долговечност.'Рѓа Заштита : Вратоврска надолу заклучување со pin е дизајниран од страна на добри перформанси, и е заштитена со убаво галвански да се спречи корозија и' рѓа.Лесен за Инсталација : Користете го клучот за завртка на заклучување преку 1/4"дијаметар bolting дупка на монтажа клип и обезбедување да секое дрво или метал површината.Широка Примена : Hitch заклучување со pin за приколка, погоден одговара за велосипеди, atv настана, UTVs, мотоцикли, автомобили, автомобил, магацин брод, RV, итн.

Параметри на производот

Material:
Zinc Alloy, Metal Color

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.