• Обновено
Kinbor Бебе Висок Стол за Бебиња и мали деца Свитлива Highchair со Повеќе Прилагодливи Backrest подложка за нозе и Седиште Висина Отстранлив Лента

Kinbor Бебе Висок Стол за Бебиња и мали деца Свитлива Highchair со Повеќе Прилагодливи Backrest подложка за

Оценката:
DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 7 височини прилагодливи Highchair : Нашето бебе highchair има user-friendly дизајн кој седиште висина е прилагодлив со 7 позиции.Седиштето висина со 7-позиции може да одат сите на патот до земјата и до висок доволно одговара различна висина маси во вашиот дом. 3 Позиција recling Висок Стол : На backrest е предвидено со 3 позиции со прилагодливи, и подложка за нозе може да се прилагоди во 3 различни позиции, кои се идеални за различни потреби на корисниците за задоволување на бебето ставови.Овој пренослив висок стол со две резервни тркала, која нуди movability и погодност.Мулти-Користете Висок Стол, Расте сте на вашето Бебе : Повеќе висок стол може да се користи како доенче регулируема облегалка, деца висок стол, дете седиште, јадење стол, хранење стол, бебе игра стол.Нашите висок стол може совршено да одговара на раст потреби, беспрекорно транзиција од новородено до дете.Безбедност Монтажни оксфорд ткаенина е дамка отпорни, отпорни, водоотпорен, може да се избриша се чистат со влажна крпа.Овој висок стол може да биде укината лесно, самостојна, за простор за заштеда на енергија. 7 висина позиции за прилагодливи за седење. 3 полулегнал позиции - совршен за одмор, јадење, играње, јадење, па дури и деца стол. 3-Поставување на подложка за нозе - нежно подигнете babys нозе, безбедно и удобно.Со 2 врати тркала, која нуди movability и погодност.Пет-точка појасот гарантира дека детето радосна rollover ќе не претставуваат никаква опасност безбедноста. 3 прилагодлива лента со отстранлив и двојна лента.Компактен пати за лесни за складирање. 7 висина позиции за прилагодливи seating3 полулегнал позиции - совршен за одмор, јадење, играње, јадење, па дури и деца стол.3-Поставување на подложка за нозе - нежно подигнете babys нозе, безбедно и удобно.Со 2 врати тркала, која нуди movability и погодност.Пет-точка појасот гарантира дека детето радосна rollover ќе не претставуваат никаква опасност безбедноста.3 прилагодлива лента со отстранлив и двојна лента.Компактен пати за лесни за складирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.