• Обновено
Целосна Замена На Делови Поставите Хеликоптер Опашка Реквизити Хеликоптер Играчка Замена На Делови Поставите Жолта Опашка Украси Рамнотежа Бар Поврзете Тока Вна?

Целосна Замена На Делови Поставите Хеликоптер Опашка Реквизити Хеликоптер Играчка Замена На Делови Поставите

Оценката:
DEN 195.36

Тековен
Во магацинот.

Хеликоптер Замена на Делови е погодна за развивање на способност за изградба за деца.Хеликоптер Играчка Замена на Делови Собата е наменета за момчиња и деца.Хеликоптер Опашка Реквизити имаат 2 Поврзете Тока и Внатрешниот Вратило.Хеликоптер Играчка Замена Главниот Опашка Украси,Опашка нож,Рамнотежа Бар,Поврзете Тока, Внатрешниот Вратило.Целосна Замена на Делови Сет за Хеликоптер.Description Helicopter Играчка Замена Главниот Опашка Украси,Опашка нож,Рамнотежа Бар,Поврзете Тока, Внатрешниот Вратило.Features Helicopter играчка замена на делови set-Боја : Жолта. -Материјал : пластика.-Големина : 14 x 10.2 x 1.4 cm.Пакет Including1 * Поставете Замена на Делови за Играчка Хеликоптер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.