• Обновено
Bopaodao Компјутер Бакар Топлина Мијалник, DIY Ултра-Тенок Ладење Потоне, Чист Бакар Материјал, што се Користи за Лаптоп Компјутер Ладење, 2 парчиња 0.4 mm x 15mm x 15mm

Bopaodao Компјутер Бакар Топлина Мијалник, DIY Ултра-Тенок Ладење Потоне, Чист Бакар Материјал, што се Користи

Оценката:
DEN 1427.52

Тековен
Во магацинот.

2 парчиња Т : 0.4 mm W : 0.59 инчен/15mm L : 0.59 инчен/15mm.Радијатор DIY материјал, направен од 99% чист бакар, ефикасно растурање чип температура.Како фабрика продавачот, ние може да обезбеди други големина на Бакар парче.ве молиме да ни испратите порака, ние им даде на котација.Главно се користи за лаптоп компјутер графичка картичка ладење.Ако постои јаз помеѓу чип и топлина мијалник, можете да ја пополнат празнината со бакар лист и силиконски маснотии, за да се подобри компјутер ефикасност за ладење.Спецификации : Бренд : Bopaodao Material : Cooper Lead Time : Ако објектот не е FBA, 7-10 работни Дена, освен за Кинески Национален Ден за одмор и Пролетен Фестивал, предаден од страна на air Customization : 1. Ако ви треба bulks на производот, ве молиме порака за нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.