• Обновено
Jaciya 6 Парчиња Заврзана Лак Headbands за Жените Широк Turban Јазол Headbands со Лак за Девојки Женска Headbands Мода Гроздобер Bunny Уши Headbands Коса Додатоци за Жени diademas cintillos став mujer

Jaciya 6 Парчиња Заврзана Лак Headbands за Жените Широк Turban Јазол Headbands со Лак за Девојки Женска Headbands

Оценката:
DEN 522.72

Тековен
Во магацинот.

Headbands за Девојките : turban headbands не само ти ги прекрасен изглед, но исто така да се задржи вашата коса стил и ги апсорбира слатка.Тоа има повеќе за употреба и може да се подели на повеќе делови.Лак на врвот може да се оддели и да се користи како губење на јаже.Симпатична дизајн и модерен стил headband е погодна за различни прилики како што се забави, концерти, picinic работа дури и за присуство на музички концерти.Еден пакет нуди 6 парчиња тоа значи повеќе од 12 фризури, одлична за вашиот надворешен изглед.Материјал на Лак Headbands : Направени од ткаенина и тенки метални која ти овозможува да се чувствуваат лесен и удобно, а носи овие hairbands.На headbands се обвиткани со ткаенина ткаенина и chiffon дека е растеглив и мазна на допир.Лесно да се поправи косата, удобен и убава.Големина на Headband со Лак : 3pcs polka точка headbands + 2 парчиња леопард печати headbands + цветни печати headband.Секој headband е прибл. 2.4 инчен/6 см широк.Внатрешниот headband има добра elaticity, удобен за носење.Количина : Jaciya заврзана лак headband поставено е во 6 различни бои, вклучувајќи ги и црвен лак headband, жолта headband, леопард headband, флорални headband и црна headbands за жените.Мора да се има Коса Бенд во Секоја Девојка Гардероба : Кога одите на партијата, оди на училиште, работа, време, датум, патување, Jaciya headbands секогаш ќе биде со вас и го прави секој момент од убаво.Исто така, можете да ги споделите овие headbands со вашето семејство и пријатели да уживате во среќни делење на време.Сите симпатична headbands се дизајнер на рачно изработени!.Ако минимални и елегантни е повеќе на вашиот стил, оваа sterling silver коса barrette од Jaciya е сигурен да им даде на вашиот изгледаат шик талент.Една Големина Одговара на Сите : Едни headband е прибл. 5.31 инчен/13.5 см широк.Еластичен дизајн поддршка максимална растеглив да 15.6 инчен/40 cm.Ќе се направи милиони одлуки кои значат ништо, и тогаш, еден ден, вашата цел вади и го промени вашиот живот.Господар на срцето, не треба да се прекрасни, но тоа мора да биде силна.Прекрасен подарок за жени и девојки за церемонијата, роденден, годишнина, денот на вљубените и други манифестации.Му ја даде на повеќето стилски избор на тој начин се направи нејзината повеќето згодна жена.Дизајнер На Рачно Изработени Производи.Сите симпатична headbands се дизајнер на рачно изработени!Ако минимални и елегантни е повеќе на вашиот стил, оваа sterling silver коса barrette од Jaciya е сигурен да им даде на вашиот изгледаат шик талент.Една Големина Одговара на Сите : Едни headband е прибл. 5.31 инчен/13.5 см широк.Еластичен дизајн поддршка максимална растеглив да 15.6 инчен/40 cm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.