• Обновено
DFGMPydtd Пот Бендови, Водење Headband Пот Бендови Главата Бенд за Жените и Мажите Не се Лизга Еластична Спортски Headbands (Боја : Црвена)

DFGMPydtd Пот Бендови, Водење Headband Пот Бендови Главата Бенд за Жените и Мажите Не се Лизга Еластична Спортски

Оценката:
DEN 1094.40

Тековен
Во магацинот.

★Лесно да се носат и разноврсна : мажите е headband е пораби на задната страна на headband, што ќе ви овозможи да носат мажите headband без knotting; тоа е многу удобен за носење. ★Спортски косата е еластична венчиња на различни бои за вашиот секојдневен бекап и замена. ★Внатрешноста на спортски headband, прстен не се лизга силикони поправки на headband на главата, нема да падне, и совршено се спречи пот од тече надолу твоето лице и очи!. ★Мажите и жените пот headbands се многу погодна за секој рекреативни активности, спорт и вежби, како што се фудбал, кошарка, фудбал, тенис, јога, голф, работи, итн. ★Пот го зема водството без да бидат деформирани со повтори истегнување.Квалитетот е сигурен, што ќе ви овозможи да ги споделите со вашите пријатели во вашиот секојдневен живот!.Пол : Машки Female Size : 24cm Size : слободни, високо еластична (соодветен за обемот на главата : 50-60cm)Спортски тип : фитнес салата, велосипедизам, игралишта спортски..Пакет се Вклучени : 1 PC*спортски појас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.