• Обновено
Кристал Поместена Headband Барок Кристал Украсени Hairbands Шарени Beaded Headbands Мода Bejewelled HairHoop Додаток за Жени, Девојки

Кристал Поместена Headband Барок Кристал Украсени Hairbands Шарени Beaded Headbands Мода Bejewelled HairHoop

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

♥【 Домот Кристал Headbands】 блескави жените поместена headband кои украсени со многу висок квалитет костим bejewelled стакло, кристал, лежиште.Красат вашата глава со ова лежиште украсени hairband дека има полиран финиш кој shimmers убаво како вашата глава се движи.И не се лизга дизајн цврсто обрачот и да ја задржите вашата коса моделирање. ♥【Широк Bejewelled Headbands】Оваа Барок кристал headband со шарени rhinestones ќе биде луксузни накит кои совршено се нагласи внатрешен мир и префинет вкус на вонредни жена.Кога светлина блеска од вас, ова beaded украсени hairbands ќе направи да блесне и шарм во толпата.И меки кадифени може подобро да се избегне "headband главоболка". ♥ 【Удобно Кристал Hairbands】 Сомот поместена headband е составен од стакло,алуминиум и пластика.И овие материјали се вештачки направени во венчиња.Основата на коса обрачот е изработен од еластичен материјал, завиткани во удобен и меки кадифени ткаенини,може да се водат за да се приспособат на повеќето главата на табови.Гроздобер светкавиот headbands ширина : околу 1.8",со дијаметар од 5.3". ♥【 Употреба Повод】 Овој различно обоени boho beaded headband е одлична за прилики, како на пример, Свадба, Матурска, Ден на Мајката, Кентаки Дерби, Родендени, Булчински Туш, Црква, Фото снимајте или било прослава, каде што би сакале да се издвоите.И рачно изработени широк коса обрачот додаток, исто така може да се користат како деловен подарок.Сомот поместена кристал headbands се дефинитивно најпопуларните коса додатоци за 2020 година,се Воведе воздух на софистициран луксуз за вашиот изглед оваа сезона со овој bling bling кристал-украсени hairband.Модна изјава!Сјаат и blings многу светло.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.