• Обновено
Морнарица Сомот Заврзана Headbands за Жени

Морнарица Сомот Заврзана Headbands за Жени

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Овој една големина одговара на повеќето жени headband доаѓа до пресврт на врвот turban стил за модерен заврзана womans headband.Топлиот ткаенина е dressy за вечер носат и цврсти бои натпревар повеќето било облека.Headband има 2 реда на забите, за да се задржи во место во косата.Погледнете прекрасната со овој заврзана womans headband.Уште една голема headband од Motique Додатоци.Боја : Морнарица.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.