• Обновено
2 парчиња Бисери Headbands Едноставна Faux Бисер Headband Мода Принцеза Headband Жените Булчински Свадба Тиара Девојки Партија Headdress

2 парчиња Бисери Headbands Едноставна Faux Бисер Headband Мода Принцеза Headband Жените Булчински Свадба Тиара

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

【Материјал】девојка е многу модерен коса бенд е направен на вештачки имитација бисери, која е еластична и не е лесно да се пробие или slide. 【Добри Дарови】 Таписерии и едноставен изглед, и тоа е сакан од страна на повеќето жени и девојки.Тоа може да се користи како добар подарок за роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Наставникот Ден, Денот на Мајката, и Нова Година е Ден. 【Погодна за Многу Фризури】Погоден за долга или кратка коса, кадрава или права коса. 【Применливи Прилики】Погоден за невести или пратилки да се носат на свадба партии, но исто така и за странките, банкети и секојдневниот живот. 【Едноставен и Елегантен】 домот бисер headband натпревари со различни фризури, создавање на вашиот стил на работа во една секунда.Бисер headband изгледа таписерии и домот, тоа е неопходност во секојдневниот живот, и тоа е исто така еден од најдобрите подароци.Овој исклучителен headband поставите има вграден-во еластична пластична headband за лесна за носење.Венчиња се многу еластични за девојки и жени.Супер издржлив материјал, не е лесно да се пробие или се лизга, безопасни за скалпот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.