• Обновено
RITOPER 10 Парчиња Headbands за Жените, Широк Еластична Дебели Headbands за Водење на Јога Тренингот, Не се Лизга Еластичен Женска Headbands Пот Главата Бендови венчиња Turban Headwraps (цвр?

RITOPER 10 Парчиња Headbands за Жените, Широк Еластична Дебели Headbands за Водење на Јога Тренингот, Не се

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Обемот е од 19.Ние сакаме сите да падне за нашиот нов материјал.Одлично за Јога, Трчање, Тенис, Велосипедизам, Пешачење, Перики и слично, лесен и широк еластичен, исто така, се задржи женска headbands тешко да се лизга надвор и headbands за перики.Убава широк headbands не само ти ги прекрасен изглед, но исто така да се задржи р коса во стилот и absort пот.изгледа одлично со долга или кратка коса , или со неуредна боб.Погодна за секојдневно носење кога шминка или ноќ навлажнувачки.Добиете инстант доверба секој ден од неделата.6 инчен, која одговара на повеќето од жените.5" и може да биде продолжен за 13,5".6 инчен ,која одговара на повеќето од жените. 2, Дебели headbands за жени висока еластичен, кожата-пријателски, дише и Влага Wicking, Не се Лизга Без Главоболка. 3 , Жените headbands ткаенини се користи за да се направи јога облека, помек од памук и микрофибер. ❤【Се направи Секој Ден Добра Коса Ден】 Бутик широк headbands за жените натпревари уникатен стил-дури и мрзливи коса дена, инстант доверба секој ден од неделата.2", должина 9. 1, Тренингот headbands за жените широк 4.Венчиња Перат, долготрајни и сезона-помалку, RITOPER headbands ќе купите еднаш и се носат секогаш.5", може да биде продолжен за 13,5", направен од 88% Chinlon + 12% Lycra spandex ткаенина.Тренингот headbands лесно се апсорбира потта од челото, да ги задржи главата поладна и посува.RITOPER headbands направени од 88% Chinlon + 12% Lycra spandex, Неговата висока еластичен, мазна, лесна тежина, дише и Влага Wicking, помек од памук и микрофибер.Headbands кожата-пријателски, Нема да овенат, Без топка, Не се намали, Без губење на штета.Сите-ден Исклучително удобност без Главоболка, Особено погоден за медицинска Сестра, Лекарите.Ткаенини се користи за да се направи јога облека, ние сакаме сите да падне за нашиот нов материјал.Контактирајте со нас ако не сте задоволни со тоа.Се обидуваат најдобро да се спаси секој живот, тие се нашиот најголем сакана луѓе. ❤【НАПРАВЕН ДА ТРАЕ】 RITOPER супериорен квалитет коса додатоци за жени кои се дизајнирани да се одржи нивната форма и функција за многу сезони донесување на оваа важна инвестиција.2", должина 9.Ние ќе процесот на целосна наплата или ви испрати замена без враќање или било какви дополнителни услови за Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.Од утро јога работи на пријатели кафе датум, од видео конференции за tucking во децата во текот на ноќта.Слушаме тие се само нешто за музички фестивали, одмор плажи, world travel, љубовник датира, семејството партија, скокање и маратони, премногу.Коса додатоци за жени се стилски и елегантен ,која може да донесе декоративни напори за да вашата коса стил и направи што повеќе attactive во толпата ,тоа е добро decoraction да направи да изгледаат повеќе шармантен.Јога Headbands висока еластичен, мазна, лесна тежина и Влага Wicking, помек од памук и микрофибер.Направени од 88% Chinlon + 12% Lycra spandex ткаенина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.