• Обновено
ЛЕЛЕ БУЛЧИНСКИ Свадба Tiaras за Невестата Принцезата Круната за Жените Кристал Кралицата Headband Губење на Косата Додатоци Сребро.

ЛЕЛЕ БУЛЧИНСКИ Свадба Tiaras за Невестата Принцезата Круната за Жените Кристал Кралицата Headband Губење на

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

♥ WOW-достоен : Оваа свадба тиара за жените,убава swirls украсен со блескава кристали и rhinestones, кој е сигурен во безупречност и јасност.Тоа координати најдобро со бела свадба фустани. ♥ Материјал : Стакло, кристал, трајни тешко сребро-обложено метално; Боја : сребро; Одлична изработка, лесно не паѓа надвор, не е лесно да исчезнат.(Слободен злато боби игли за безбедност). ♥ Големина : Околу 2.75 инчи во висина, 5.51 инчи во дијаметар; Тежина : 0.33 lb; ретро кралицата круната за жените. ♥ Повод : Совршен за Свадба, Ангажман, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Театар, Cosplay, Матурска, birthday (Роденден, Прослава, Одмор, Годишнина, Костим партија или од било која друга посебна прилика. ♥ AW БУЛЧИНСКИ има неверојатен избор на свадба накит да го подигнете вашата свадба изглед.За пребарување "ЛЕЛЕ БУЛЧИНСКИ" да сурфате на нашата целиот каталог оглас за дополнителни големи колекции!Доживотна Гаранција!.Од Designers Welcome на нашата официална AW БУЛЧИНСКИ, чест ни е во ваш интерес во нашата исклучителна булчински headpieces, tiaras, круни, накит, коса чешли, булчински headbands за коса, игли & антички tiaras.♥ ЛЕЛЕ Булчински круна gorgeousness е да се фати на женски суштина со врховниот сјаат, сјај, луксуз и чувството на маѓепсана романса.♥ Љубов рачно изработени со прецизност и грижа со најдобрите материјали за да се создаде исклучителен дизајн што го сакаше и го почитувале од страна на невестите од целиот свет.♥ Уживајте во нашиот квалитет на изработка парчиња со совршенство и избалансиран естетика за удобност и практичност за невести кои ја ценат луксуз, елеганција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.