• Обновено
XINGLAI HDMI Кабел 1080p 3D Рамен Кабел 1.4 V позлатени Plug Машко-Машки HDMI Кабел 0.3 0.5 M M 1M 1.5 M за PS4 Xbox Проектор HDTV Лаптоп (Должина : 30cm)

XINGLAI HDMI Кабел 1080p 3D Рамен Кабел 1.4 V позлатени Plug Машко-Машки HDMI Кабел 0.3 0.5 M M 1M 1.5 M за

Оценката:
DEN 1392.00

Тековен
Во магацинот.

High-speed HDMI кабел 1.4 V позлатени врска со 3 D и HDMI 1080 P машки да се женски кабел.HDMI е најпопуларниот кабел се користи за да се поврзете сите различни типови на аудио и видео опрема.За оние кои сакаат да се користи универзална кабел за да го поврзете нивните Blu-ray или DVD плеер, Play Station, X-Box PC, PC монитор, HDTV домашно кино, проектор или која било друга уред со HDMI порт, HDMI е решение Програма.Опис : High-speed HDMI кабел 1.4 V позлатени врска со 3 D и HDMI 1080 P машки да се женски кабел.HDMI е најпопуларниот кабел се користи за да се поврзете сите различни типови на аудио и видео опрема.За оние кои сакаат да се користи универзална кабел за да го поврзете нивните Blu-ray или DVD плеер, Play Station, X-Box PC, PC монитор, HDTV домашно кино, проектор или која било друга уред со HDMI порт, HDMI е решение Програма.Нашите HDMI кабел усвојува компресија калапи и вирус олеснување дизајн, кој е многу издржливи и здрав во споредба со конкурентите,' cablesspecification : целосна поддршка за 3 D function Support 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p resolution Support Dolby True HD и DTS-HD главните аудио bitstream Gold-обложено конектори, со највисок сигнал на пренос стапка и отпорност на resistance Enhanced плетенка заштитен слој, полиестер филм фолија заштитен слој и заштитен жица решетката може да се обезбеди сеопфатна заштита против RF и ЕМ interference HDCP помине-through100% чист дигитален, врвен квалитет на звук и image Colour : Black Cable должина : 0.3 М-1.5 MPackage се Вклучени : 1 x HDMI V1.4 рамни cable For било какви прашања, можете да ни испратите е-пошта во секое време.Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Параметри на производот

Fully support 3D function :
Support 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p resolution :
Support Dolby True HD and DTS-HD main audio bitstream :
Gold-plated connectors, with the highest signal transmission rate and corrosion resistance :
Enhanced braided shielding layer, polyester film foil shielding layer and shielding wire mesh can provide comprehensive protection against RF and EM interference :
HDCP pass-through :
100% pure digital, ultimate quality sound and image :
Colour:
Black
Cable length:
0.3M-1.5M
Package Included:
1 x HDMI V1.4 flat cable :
For any questions, you can send us an email at any time. We will reply to you as soon as possible. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.