• Обновено
Добри Конекции Активни приклучен Кабел DisplayPort 1.2 4K / UHD @ 60 Hz позлатени Контакти OFC Црна 15 m

Добри Конекции Активни приклучен Кабел DisplayPort 1.2 4K / UHD @ 60 Hz позлатени Контакти OFC Црна 15 m

Оценката:
DEN 2101.20

Тековен
Во магацинот.

Displayport конекција со кабел, позлатени 20-пински конектор на двете страни со заклучување за заштита од случајно лизгање, поврзете e.г.вашиот КОМПЈУТЕР, лаптоп за проектор или монитор.Меѓународни производи имаат посебни услови, се продава од странство и може да се разликуваат од локалните производи, вклучувајќи ги собере, возраст рејтингот, и јазикот на лекот, означувањето или упатството.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.