• Обновено
Dilwe VGA да го HDMI Адаптерот со Аудио, 1080P VGA Машки да HDMI Женски Адаптер Кабел за Компјутер, Десктоп, Лаптоп, КОМПЈУТЕР, Монитор, HDTV

Dilwe VGA да го HDMI Адаптерот со Аудио, 1080P VGA Машки да HDMI Женски Адаптер Кабел за Компјутер, Десктоп,

Оценката:
DEN 275.76

Тековен
Во магацинот.

VGA да High Definition Multimedia Interface Адаптер : Дава решение за поврзување на Компјутери, лаптопи и VGA интерфејси, и ги прикаже на Висока Дефиниција на Мултимедија Интерфејс интерфејс, на екранот (како што се hd телевизор или монитори) преку High Definition Multimedia Interface-кабел (се продава одделно).Изградена во Кабел : Изграден во 3.5 mm аудио кабел (поврзан со лаптоп или КОМПЈУТЕР) кои можат да испратите звучни да High Definition Multimedia Interface се прикаже уред.Lossless Пренос : Ова VGA да High Definition Multimedia Interface конвертор е исто така опремен со надворешен кабелот за напојување за lossless видео пренос.Компатибилност : Максимално дозволената 1080 P во 60 Hz, уживајте во аудио-визуелна празникот.Компатибилен со ТВ/monitor/проект/LCD/ТВ, итн.Plug and Play : Нема возачот се бара.Но, имајте на ум дека ова е VGA да High Definition Multimedia Interface адаптер, само што им овозможува на сигнал извор од VGA да High Definition Multimedia Interface, тоа не е двонасочно.Функција : 1. VGA да High Definition Multimedia Interface Адаптер : Дава решение за поврзување на Компјутери, лаптопи и VGA интерфејси, и ги прикаже на Висока Дефиниција на Мултимедија Интерфејс интерфејс, на екранот (како што се hd телевизор или монитори) преку High Definition Multimedia Interface-кабел (се продава одделно). 2. Изградена во Кабел : Изграден во 3.5 mm аудио кабел (поврзан со лаптоп или КОМПЈУТЕР) кои можат да испратите звучни да High Definition Multimedia Interface се прикаже уред. 3. Lossless Пренос : Ова VGA да High Definition Multimedia Interface конвертор е исто така опремен со надворешен кабелот за напојување за lossless видео пренос. 4. Компатибилност : Максимално дозволената 1080 P во 60 Hz, уживајте во аудио-визуелна празникот.Компатибилен со ТВ/monitor/проект/LCD/ТВ, итн. 5. Plug and Play : Нема возачот се бара.Но, имајте на ум дека ова е VGA да High Definition Multimedia Interface адаптер, само што им овозможува на сигнал извор од VGA да High Definition Multimedia Interface, тоа не е двонасочно.Спецификација : Предмет Тип : Конвертор Материјал : ПВЦ Метод на Конекција : VGA да High Definition Multimedia Interface Converter Интерфејс : VGA/High Definition Multimedia Interface/3.5 mm Пакет Листа : 1 x Конвертор 1 x USB Кабел.

Параметри на производот

Item Type:
 Converter
Material:
PVC
Connection Method:
VGA to High Definition Multimedia Interface Converter
Interface:
VGA/High Definition Multimedia Interface/3.5mm
Package List:
1 x Converter :
1 x USB Cable :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.