• Обновено
Phomemo M02/M02 Pro/M02S/M03 Транспарентна Налепница Хартија - Црно на Транспарентен Хартија за План на Списанието, Студија Белешки, за Домашна Употреба, 3 Ролни

Phomemo M02/M02 Pro/M02S/M03 Транспарентна Налепница Хартија - Црно на Транспарентен Хартија за План на Списанието,

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

√ Детали за производот - Димензии : Ширина 2.08"(53mm) x дијаметар 1.18" (30мм), Должина на : 11.48 ft (3.5 m).Отпорен на вода, масло отпорни, отпорни на триење.Печатени Содржина Времетраење : Долго-terrm зачувување. √ Погоден за M02 серија - Компатибилен со Phomemo M02/M02 Pro/M02 S/M03 преносни bluetooth џеб мобилни термички печатач. √ Добра Adhesiver - Никогаш не грижете се дека вашиот налепници можеби падне.Оставете 2 mm празно работ за полесно кинење. √ Отстранета Лесно - Phomemo M02 серија налепница на хартија нема да остават остатоци по лесно отстранување, вие не треба да се рек вашиот мозок да се исчисти ставете површината. √ Повеќе Помош - Подобро за DIY создавање,планот за работа, кодови, на состанокот на белешки,студија белешки, шопинг листа.Погоден за канцеларија, студентите, аматерски архивари, итн.Големина : 2.08"(53mm) Ширина х 1.18" (28mm) Max, Должина : 11.4 ft (3.5 m).Погоден за Phomemo M02/M02 Pro/M02 S/M03 преносни Bluetooth џеб мобилни термички печатач.Тоа е многу сјајни и транспарентни, како пластична фолија.Голема хартија испорача свежи, јасни слики.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.