• Обновено
9 Шинто Видов Rasp

9 Шинто Видов Rasp

Оценката:
DEN 816.00

Тековен
Во магацинот.

Појачани Челик Заби.Забите Со Цел Да Се Спречи Затнување.Двојно двострано : Груба и Фина.Нашите Шинто Видов Rasp е 9" рамна rasp направени од 10 појачани заби видов ножеви се одржа заедно со заковки и карактеристики и на грубата и фината страни со забите ориентирана кон намалување на притисни мозочен удар.Забите се дизајнирани да ви помогне да спречите затнување но, исто така, да биде лесно да се чистат треба да треба да се појават.Додека алатка може да изгледа чудно, на некој што повеќе се користи за да традиционалните rasps, тоа функционира толку добро, тоа наскоро ќе биде еден од вашите омилени алатки.Погодна за секој обликувањето задача од груба да парична казна работа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.