• Обновено
ДВОРОТ Отскокнување Куќа со Авантура Слајд, 0.4 mm Винил Екстра Дебели Бие Подот, Покриен Отворено Гумени Скок Замокот за Деца Подарок, со Тешки Компресор

ДВОРОТ Отскокнување Куќа со Авантура Слајд, 0.4 mm Винил Екстра Дебели Бие Подот, Покриен Отворено Гумени Скок

Оценката:
DEN 11999.76

Тековен
Во магацинот.

ДВОРОТ ОТСКОКНУВАЊЕ КУЌА СЛАЈД 6210 : мерки 11.5' должина, 9.8 "ширина и 8.9" висина, и има капацитет од 5 деца (максимум 100 фунти за секој, 550 килограми вкупно).Погодна за ОТВОРЕН и ЗАТВОРЕН, идеален за речиси насекаде во или околу куќа, во двор или дневна соба, за роденден, Божиќ партија, семејно обединување, или за било повод да се задржи на децата да се забавуваат како што скокаат околу во moonwalk.БЕЗБЕДНОСТ ЗА ДЕЦА : 6210 гумени кенгура дизајниран со безбедносни карактеристики, и во согласност со производство на законите.Влоговите водител на нешто големо цврсто во земјата.Mesh нето-заштита на деца, вашите деца ќе скокаат слободно додека земате удобност знаејќи дека тие се добро заштитени со безбедносни пребивање.ДВОРОТ донесе среќа на секое семејство.ВИСОК КВАЛИТЕТ должина, 9.8 ширина и 8.9 висина кога надуени, и има капацитет од 4 или 5 деца (максимум 100 фунти за секој, 550 килограми вкупно).Ова испитување куќа карактеристики слајд, а бие област, а маратон ѕид, ниска доволно јасен стандарден тавани, но доволно високи за да се задржи на децата безбедно внатрешноста; идеален за речиси насекаде во или околу куќа, во двор или дневна соба, за роденден, семејно обединување, или за било повод да се задржи на децата да се забавуваат како што скокаат околу во moonwalk.Високо квалитетен материјал и направен од страна на комерцијални одделение за шиење се исполнат барањата на изнајмување во одреден степен, иако тоа е станбена отскокнување куќа.Во споредба со тешки комерцијални нешто големо, жени и деца може да се движи насекаде слободно.Безбедност на дизајни за да ги заштити децата да си играат среќно под лесно надзор од страна на родителите; материјали се спои со нашиот прекрасен свет, со еден шарени детство за деца.Користење на 420 D Најлон и 14 - 16 оз.Винил, комерцијални одделение отскокнување подот и слајд за крајна издржливост.Материјал согласност со играчка стандарди за безбедност, безбедност за деца, со висок квалитет и поретки материјал во пазарот.Повеќе slippy и интересен од еден слајд покривање на состојба.Високи мрежа ѕидови опкружуваат скокање област за да се задржи вашите деца безбедно додека скокање, и да се овозможи максимална вентилација.Преку мрежа пребивање, може да се задржи окото на сите акција. 580 W Компресор Слајд Капак Поправка Комплет Рачен Носи Торба Удели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.