• Обновено
Гумени Отскокнување Куќа Замокот нешто големо - Внатрешна/Надворешна Преносни Скокање Отскокнување Замокот w/ Мини Слајд, Безбедност Нето - Деца Замокот Партија От?

Гумени Отскокнување Куќа Замокот нешто големо - Внатрешна/Надворешна Преносни Скокање Отскокнување Замокот

Оценката:
DEN 1617.60

Тековен
Во магацинот.

НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : отскокнување На замокот е направена со ексклузивна висока јачина на 420 D+840 D најлон градежен материјал со усвои висок квалитет на шиење технологија да го издржат години на повторна употреба за неограничени бие забава.Совршен за внатрешна и надворешна употреба.ЛЕСНО ДА се ПОСТАВИ : Ова гумени скокач жив замокот е супер лесно да се постави и takedown.Тоа доаѓа со тешки-должност електрични воздушна пумпа и се надува во помалку од една минута и огради во компактна големина со носи торба за лесен за складирање и патување.БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈН : Карактеристики заокружен безбедност отворање и опкружен со засилен нето sidewalls да се обезбеди дете безбедност.Таа, исто така доаѓа со пластични удели, така што може да се зацврсти или јазол на отскокнување куќа да го чува безбедно s безбедност.Таа, исто така доаѓа со пластични удели, така што може да се зацврсти или јазол на отскокнување куќа да го чува безбедно и стабилно.Се препорачува на возраст од 3 и нагоре.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.