• Обновено
Бизнис Извор Големина #16 Гума Бендови

Бизнис Извор Големина 16 Гума Бендови

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Висока еластичност нуди 700% се водат за да се обезбеди широк спектар на материјали.Издржлив материјал варира од 30% по протега за обновливи перформанси.Висок-квалитет на градежни останува силен да обезбеди доследно се одржи.Идеален за секојдневна употреба и индустриски апликации.Гума бендови се одржливи и biodegradable.Гума бендови се наменети за секојдневна употреба и индустриски апликации.Бендови содржат 55 проценти гума и некои латекс, нудејќи 700 проценти се водат.Гума бендови само се разликуваат од 30 проценти по простира.Гума бендови се одржливи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.