• Обновено
Bettomshin 50Pcs 8мм Кабел Snap Черупка Grommet SK-8 Црна Најлон Snap Кабел во Црево Черупка Grommet Заштитник Круг Snap Панел Заклучување Дупка Приклучоци Маска

Bettomshin 50Pcs 8мм Кабел Snap Черупка Grommet SK-8 Црна Најлон Snap Кабел во Црево Черупка Grommet Заштитник

Оценката:
DEN 163.44

Тековен
Во магацинот.

Материјал и големина изработени од PA66 пластика, издржливи; инсталација дупка со дијаметар од 8мм.Пакет содржина-50 црното биро подлошки, лесно да се замени и инсталирање на повеќето, цена-ефикасен, може да се користи за да ги организирате вашите биро жица за управување, да ги задржи на работа површината се чисти.Лесно да се инсталира-пронајдете вистинската дупка и лесно да се држат во дупка, која се користи за да се помине преку тоа и да ја задржите жици повеќе уреден, избегнување на триење предизвикани од долготрајно контакт помеѓу жици и објекти.Примена : Десктоп кабел тока може да се уредно организира жици на компјутерски бироа, компјутерски периферни уреди, канцелариска опрема, дома, во канцеларија и училиште забава системи.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во текот на процесот на купување или по приемот на стоката, ве молиме да не контактирате, така што ние може да го реши проблемот за вас.Bettomshin 50 Pcs 8мм Кабел Snap Черупка Grommet SK-8 Црна Најлон Snap Кабел во Црево Черупка Grommet Заштитник Круг Snap Панел Заклучување Дупка Приклучоци Капак.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.