• Обновено
XIAO CAI ZMEIMEI 180PCS/Кутија Гума Grommets Автомобил Осигурач Додатоци 8 Големини Grommet Заптивка Компатибилен Штити Жица Вентил водовод Масло Отпорни (Боја : Црна)

XIAO CAI ZMEIMEI 180PCS/Кутија Гума Grommets Автомобил Осигурач Додатоци 8 Големини Grommet Заптивка Компатибилен

Оценката:
DEN 2397.60

Тековен
Во магацинот.

Совршено решение за водење на каблите низ лим, рамка, firewall, и други електрични апликации.Дизајнирано за да ги задржи жици или други материјали од триење против лист метал, пластика, итн.На запечатување прстен е направен со супериорен гума.Број на дебелина и големина се сите во една кутија, многу лесен за употреба.Топлина-отпор, минерално масло-отпор, носат-отпор.Производи вклучуваат : 7/8" 5 PCS5/8" 5 PCS1/4" 40 PCS7/16" 25 PCS3/8" 40 PCS5/16" 40 PCS1/2" 20 PCS1" 5 PCSDescription : совршено решение за водење на каблите низ лим, рамка, firewall, и други електрични апликации.Дизајнирано за да ги задржи жици или други материјали од триење против лист метал, пластика, итн.На запечатување прстен е направен со супериорен гума.Број на дебелина и големина се сите во една кутија, многу лесен за употреба.Топлина-отпор, минерално масло-отпор, носат-отпор.Погоден за цевки, хидраулични, воздух, гас, и многу други индустриски апликации.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.