• Обновено
Грб Рек Кука Ѕид-Монтирани Грб Рек Чевли Рек Ѕид Копче Грб Кука Нордиските Креативни Грб Закачалка со 7 Куки за Коридор Палто на Чување Грб Кука (Боја : A)

Грб Рек Кука Ѕид-Монтирани Грб Рек Чевли Рек Ѕид Копче Грб Кука Нордиските Креативни Грб Закачалка со 7 Куки

Оценката:
DEN 830.40

Тековен
Во магацинот.

Лесен и брз за инсталација метод, лесно може да се инсталира од страна на една личност, нашиот ѕид-монтирани грб решетката е лесно да се инсталира на ѕидот.Облеката кука усвојува не се лизга дизајн за да се спречи виси објекти од паѓање.Тоа не се користи само како закачалка, но исто така и добра домашна декорација.Производ големина : (должина * висина) 32.6x13.7 инчи.Грб куки може да се инсталира во дневна соба, спална соба, ходник, влезот, и да се обезбеди доволно простор за бесење.Круг-остро дизајн на кука може да се спречат случајни судири и гребнатини, па вие не мора да се грижите за штета на вашата јакна.Ѕидот-монтирани hanger се направени од издржлив метал и железо материјал, кој има силни носивоста и е исклучително стабилен.Тоа може да се одржи многу работи, како палта, капи, крпи, паричници, шалови, облека, јакни, костуми, итн.На домот и практични карактеристики го прават тоа на таписерии и интимни подарок за семејството и пријателите.Име на производ : Ѕид-монтирани грб багажник, грб hook Product материјал : железо metal Product големина : (должина * висина) 32.6x13.7 inches Scope на примена : семејството, тоалет, канцеларија, дневна соба, ходник, спална соба, апартман, hotel, итн.Производ содржина : грб кука x1 Purchase предмети : Освен за главната грб куки и грб кука производи прикажани во главната слика, други предмети за прикажување само и не се вклучат и други предмети.Поради различни светла, го следи и лични бои, таму ќе биде боја на разликите помеѓу актуелната производ и фотографијата.Ве молиме обратете се до вистинската боја пред купување.Ве молиме да се разбере.Бидејќи тоа е рачни мерења на локации, може да има некои мали грешки, ве молиме да користите вистински производ како стандард, ве молиме да се разбере.Ако сакате да купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, драго ми е да ви служи!Облека куките се лесно да се инсталира и совршен подарок : ѕид куките се пре-инсталиран на одборот.Тоа може да биде инсталиран на вашиот ѕид во неколку минути.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.