• Обновено
(2) 3.5 - Потковица - ББ-357 - за Палта, Кеси, Рака Крпа и слично - Црна Заврши Ковано Железо Грб Кука

(2) 3.5 - Потковица - ББ-357 - за Палта, Кеси, Рака Крпа и слично - Црна Заврши Ковано Железо Грб Кука

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

3.5"- Потковица - Грб Кука.Декоративни грб кука - многу намени.Автентично убава Полн со наутички карактер.Боја - Црна Оксид.Монтажа болт хардвер вклучени.Убава декоративни грб кука.Тешки и со голем автентични се чувствуваат.Одлична за секоја соба.Палта, растенија, ремени само се користи имагинација.Планината на кабинети, врати, или ѕидови.Изграден за да трае и вклучува хардвер монтажа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.