• Обновено
LCD Пишување Таблета 10 Инчен, Обновливи Лавра Одбор за Деца, Шарени Пишување Таблета 3 4 5 6 7 8 Години Девојки и Момчиња, Голема Играчки, Подароци Розова за Години (Розев?

LCD Пишување Таблета 10 Инчен, Обновливи Лавра Одбор за Деца, Шарени Пишување Таблета 3 4 5 6 7 8 Години Девојки

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Еден Купите Повеќе Забава : лавра одбор ќе дојде со 3 видови на бесплатни подароци : 1pc слободни налепница, 2 парчиња слободни перо, 1pc флексибилни кабелот.На налепницата е смешно и dorable, децата да ги красат нивните сопствени пишување таблета и да ги направи поинакви.Флексибилни кабелот придава на пен на одборот, со цел да се задржи пенкало да бидат изгубени.Забава и Голема Учење Алатка : шарени екран може да се привлечат децата внимание и да ги уживаат цртање време.На родителот може да има тивко момент или имаат родител-детска време.Пишување таблета исто така, може да се користи за да се учат математика, писма и да остават пораки за член на семејството.Животната средина & Економска : пишување и цртање таблета има вграден-во батеријата батеријата може да трае 6 месеци и е replacable за повторување се користи, нема потреба да го полните или приклучување на власт.Пишување подлога може да се извлечат и да се расчисти повеќе од 100.000 пати.Спаси еден тон на трудови и cryons, ќе заштедат пари и нема повеќе хаос во домот.Преносни и Издржливи : цртање и пишување таблета се направени од издржлив пластика со круг агол дизајн кој има добар отпор да падне и поздравниот водоотпорен.Шарени пишување одбор се само 150 грама и лесно да се стави во вреќи и да преземат било каде.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ : На мултифункционален LCD пишување таблета може да се користи како деца' подлога за цртање, пишување на табла и образование играчка и алатка.Тоа е најдобар избор за деца како подарок за назад на училиште, роденден, Денот на Благодарноста, Велигден и Божиќ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.