• Обновено
PenPower Max Jr. Кинески Ракопис Таблета

PenPower Max Jr. Кинески Ракопис Таблета

Оценката:
DEN 1438.80

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 5 Инчен Кинески Ракопис Таблета поддржува windows PC и се поврзува преку USB кабел.Азија сите-во-еден пакет.Да ја признае над 23,000 поедноставен кинески традиционален Кинески знаци, 4941 посебни Хонг Конг ликови, англиски букви, Јапонски, симболи и броеви.Интелигентни признавање кернелот.Нема особено мозочен удар цел е потребно.Способен за препознавање исклучително cursive ракопис прецизно.Високо адаптибилен да уникатноста на вашиот ракопис и може да се користи како личен ракопис систем.Масна и интуитивен кориснички интерфејс.Лентата со алатки и интерфејс дизајн обезбедува интуитивна и персоналните корисник искуство, и им овозможуваат брз пристап до често користените функции.Две пишување интерфејси за да го изберете од : цел екран континуирано пишување интерфејс и пишување подлога интерфејс.Покрај тоа, ние исто така, обезбеди статични режим во писмена форма подлога интерфејс како друга опција.Пост-поврзани збор/израз предвидување.Ги интегрира функциите на предвидување текст и корисникот на ракопис модел на учење.Новата функција може да ви обезбеди повеќе предвиде зборови, да стане најпаметните предвидливо внесување на функцијата корпус на пазарот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.