• Обновено
Sorel Жените Од N За Bootie Влечки

Sorel Жените Од N За Bootie Влечки

Оценката:
DEN 1440.00

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Велур.Увезени.Гумен ѓон.Платформа мерки приближно 2.2. SOREL Влечки за Жените : класичен дизајн на овие атмосфера кожен влечки за жените се сигурни да ги задржи нозете топло.Домашни Влечки : Овие велур куќа влечки за жените се наредени со faux крзно и имаат faux крзно јака за toasty топлина.Слајд Влечки за Жени : Овие удобни влечки со отстранлив моделирани ЕВА footbed и faux крзно врвот ќе биде вашиот одат-да влечки за атмосфера.Пријатна Нога Поддршка : Со 6/7" пета, платформа висина на 6/7", и гумен ѓон за лизга-слободни денови.Сит & Домашен Комфор : Опуштете се со овие едноставна и пријатна faux крзно влечки направени за сите-ден се носат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.