• Обновено
Allegra К Жените Zip Буци Пета Платформа Глуждот Борба Чизми

Allegra К Жените Zip Буци Пета Платформа Глуждот Борба Чизми

Оценката:
DEN 1247.76

Тековен
Во магацинот.

Faux Кожа за ѓон.Пета мерки околу 3 инчи".Vamp : Faux Кожа, Outsole Совршено за Божиќ, ноќта на Вештерките, Партија.Овие Платформа Глуждот Comabat Чизми се задоволни со СТП пена дното.Пета Висина : 3 инчи, Платформа Висина : 1 3/8 инчи, Вратило Висина : 5 5/7 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.