• Обновено
Allegra К Жените Zip Буци Пета Платформа Глуждот Борба Чизми

Allegra К Жените Zip Буци Пета Платформа Глуждот Борба Чизми

Оценката:
DEN 1247.76

Тековен
Во магацинот.

Истегнување на грбот на вашите чевли со топол воздух со помош на фен.Погодно за вашиот пешачење секој ден за борба против чизми.Вашите опции се бескрајни!ТОПЛО СОВЕТИ : Два Начини Да се Пробие Во Нови Чевли, Без Повреда на Вашиот Feet1. Истегнување на грбот на вашите чевли со топол воздух со помош на фен. Истегнување на грбот на вашите чевли со топол воздух со помош на фен.Погодно за вашиот пешачење секој ден за борба против чизми. Се тркалаат на некои deodorant или сапун за да се спречи триење и мирис.ПОВОД И СТИЛ : Овие Платформа Глуждот Борба Чизми се задоволни со СТП пена дното.ПОВОД И СТИЛ : Овие Платформа Глуждот Борба Чизми се задоволни со СТП пена дното.ПЛАКАРОТ од СУШТИНСКО значење : Овие глуждот чизми со платформа чипка стил, многу удобно со Лесни outsole.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.