• Обновено
Црна Јастиви Глина Парчиња (парче) Природни за Јадење (за Храна), 8 мл (210 g) нас

Црна Јастиви Глина Парчиња (парче) Природни за Јадење (за Храна), 8 мл (210 g) нас

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Црна глина парчиња за јадење од Uclays.Црна глина не е како сите други глина.Тоа е цврсти и густи, има сиво-црна боја.Кога nibbling произведува карактеристичниот криза.Кога се навлажни, црна глина станува многу мирис, мирис на влажен асфалт по дождот е јасно изречена.Малку стапови кога џвакање.Тој има вкус на активиран јаглерод и пријатен вкус на мокра прашина.Црна глина совршено chews и се раствора во устата, малку крцкавиот.На крајот има мала курва вкус.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.