• Обновено
Про Песна Бронза Цилиндар LED GU10 Ореол ги Пратите Главата - Pro Песна

Про Песна Бронза Цилиндар LED GU10 Ореол ги Пратите Главата - Pro Песна

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

3 1/4" широк x 2 3/4" долго.Вклучува една ПРЕДВОДЕНА GU10 сијалица; dimmable со стандардни линија напон dimmer.Прилагодливи цилиндар песна светлината главата од Ујп Песна бренд.За користење со Ореол линија напон песна системи.Бронза заврши домување и арм.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.