• Обновено
Про Песна Сребро Цилиндар LED GU10 Ореол ги Пратите Главата - Pro Песна

Про Песна Сребро Цилиндар LED GU10 Ореол ги Пратите Главата - Pro Песна

Оценката:
DEN 1783.20

Тековен
Во магацинот.

3 1/4" широк x 2 3/4" долго.Ги пратите главата е 6.3" висока. 7" висок вклучувајќи патеката.Вклучува една ПРЕДВОДЕНА GU10 3000 K сијалица; dimmable со стандардни линија напон dimmer.Прилагодливи цилиндар песна светлината главата од Ујп Песна бренд.За користење со Ореол линија напон песна системи.Сребрен финиш домување и арм.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.