• Обновено
CUORE БАНГКОК 15 MM 10 Јарди се Тркалаат Јасно Акрилик Octagon Кристал Beaded Влакно Гарланд

CUORE БАНГКОК 15 MM 10 Јарди се Тркалаат Јасно Акрилик Octagon Кристал Beaded Влакно Гарланд

Оценката:
DEN 1831.20

Тековен
Во магацинот.

Уживајте во 10 јарди на убава octagon во облик на кристал гарланд.Одлично за украсување свадби и настани, или како лустерот.Се користи за да се откажам од свадба centerpieces, табела разбегуваат, да се пополни вазни, или само како убава виси декорација.Секој кристал е поврзан заедно со метален прстен.Можете да ги оддели гарланд во повеќе помали парчиња ако сакате со unhooking метални прстени. 15 MM 10 Јарди се Тркалаат Јасно Акрилик Octagon Кристал Beaded Влакно Гарланд.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.