• Обновено
OtterBox Defender Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси Note5 - Мало Пакување - Диња POP (МУДРЕЦ Зелена/Hibiscus Розова) + Спојувалка за Каиш Holster

OtterBox Defender Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси Note5 - Мало Пакување - Диња POP (МУДРЕЦ Зелена/Hibiscus

Оценката:
DEN 358.80

Тековен
Во магацинот.

Вклучени holster држи вашиот телефон корисна и овозможува мини застане на страна-слободна употреба.Мулти-слоевит случај опремени со максимална заштита за вашата дневна авантури.Вклучени екран заштитник чувари екран осетлив на допир од штета.Порт приклучоци се овозможи лесен пристап додека заклучување од прашина и остатоци.Нула Заштита : Уред останува целосно покриена да се задржи во потрага за нов ден ви го зедов тоа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.