• Обновено
NHL Детроит Црвени Крила Младите Удобен Фрлиле Ќебе со Ракави

NHL Детроит Црвени Крила Младите Удобен Фрлиле Ќебе со Ракави

Оценката:
DEN 473.28

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Увезени. 42 x 48 Инчи. 100% Полиестер.Машина Перат.Изработени од мек, дебел, луксузни руно со преголеми лабави ракави, на Удобен Фрли, Официјално Лиценцирани NHL Ќебе од страна на Северозапад им овозможува на рамената, грбот и горниот дел од телото остануваат заштитени од студот, додека оставајќи грбот и рацете слободни за употреба со Лаптоп, ТВ далечински, да се Прочита некоја Книга, Разговор на Телефон, Јадете Оброк или уживање на Отворено Спортски Настан.Мерки 42" x 48" и Карактеристики Тим Offical Логото и Името во Растера Печати.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.