• Обновено
Амазон Основите Ултра-Меки Micromink Sherpa Ќебе - Целосна или Кралица, Сина

Амазон Основите Ултра-Меки Micromink Sherpa Ќебе - Целосна или Кралица, Сина

Оценката:
DEN 1752.00

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Увезени.Реверзибилна ќебе со полиестер sherpa и micromink страни.Може да се користи како bedspread или фрли.Може да се користи во сите годишни времиња.Навремено отпорен материјал кој deflects lint и домашно милениче коса.Машина перат.Боја : Морнарица | Големина : Full/Кралицата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.