• Обновено
UNSUWU Падне Фрли Ќебиња, Луксузни Мека Атмосфера Троседот Ќебе, Fuzzy Топло Каучот Ќебе, Goth Готик Девојка Чипка Љубов ЛГБТ Лезбејка Гордост Кревет Фрла ТВ Ќебе, Лесно се

UNSUWU Падне Фрли Ќебиња, Луксузни Мека Атмосфера Троседот Ќебе, Fuzzy Топло Каучот Ќебе, Goth Готик Девојка

Оценката:
DEN 439.20

Тековен
Во магацинот.

Чипка. [МЕКА drape тоа во текот на еден стол, кауч или кревет за да додадете некоја егзотични стилски допир на вашата дневна соба или кревет соба, во исто време, тоа исто така може да се користи како куче, мачка и куче ќебе. [СОВРШЕН ПОДАРОК ИЗБОР] : фрли ќебиња има три големини.Димензии : 50 x 40 инчи, 60 x 50 инчи, 80 x 60 инчи.Погоден за деца, возрасни, родители и баби и дедовци.Смешни ќебиња ќе биде совршен подарок за секоја прилика - роденден, божиќ, и други семејни празници.Се сеќавам, тоа е дар кој ќе се одржи во текот на годините. [ПОВОД] : Лесни кревет фрли може да се примени во различни прилика.Совршен за snuggling на кауч, кревет додека гледа ТЕЛЕВИЗИЈА или во зиморничав кино или имаат удобен nap во вашата работа.Особено за надворешна кампување патувања, плажа, возење, летање, патување, одмор, тоа ќе биде идеален избор. [ЛЕСНО се ГРИЖИ] : Тоа е дизајниран за секојдневна употреба.Супер лесно да се грижи.Измијте едноставно посебно во ладна вода.Тоа се суши брзо на ја собори сува на ниска топлина.Не користите кајгана.Ако наидат на проблеми при користење на фрлиле ќебе или не се задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро.UNSUWU фланелен боксери ќебе носи дополнителна топлина и удобност за едно попладне nap во кревет или каучот, совршен за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди постојана топлина во зиморничав времето.ПРОИЗВОД DETAILSMaterial : Направен од фланелен боксери, што е супер меки, трајни и дише.Димензии : 50 x 40 инчи, 60 x 50 инчи, 80 x 60 инчи.Е применливо : Деца, возрасни, родителите и grandparents VERSATILE & APPLICABLEUse отворено ќебе : ја Фрлаат е одлична за употреба на отворено, како и, е лесно пренослив, и обезбедува совршен топлина за ноќта спортски настани, отворено barbeque, кампување патување, плажа, вози, да ги преземе со авион, sleepover, патување во вашиот одмор.Се користи како внатрешен фрли : На некој дождлив викенд или зимска ноќ, заврши во троседот, кауч, кревет, не е тоа уживање?ОДЛИЧЕН ПОДАРОК IDEASearching за совршен и внимателен подарок?Не гледам понатаму.Фрли ќебе е совршен подарок за секоја пригода!Денот на вљубените, денот на таткото, на мајката ден, божиќ, бебе туш, свадба туш, или едноставно убава housewarming подарок.ЛЕСНО CAREMachine перат, нежно кружете со ладна вода, висат да се исуши.Не кајгана, железо или собори сува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.