• Обновено
Единствен Цврст Вратата Undercounter Комерцијални Фрижидер, 28 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Фрижидер со Прилагодливи Полиците, 7.15 Сертификати. Ft. Worktop Фрижидер за Ресторан, К

Единствен Цврст Вратата Undercounter Комерцијални Фрижидер, 28 Инчи не ' Рѓосувачки Челик Фрижидер со Прилагодливи

Оценката:
DEN 2272.80

Тековен
Во магацинот.

13×30 инчи Капацитет : 7.со разновиден полица slide design.Undercounter дизајн - зачувате простор 3.Поради овој дизајн, може да се стави други работењето маса или на опрема на неа.Пакетот Вклучува : Комерцијална Фрижидер*1 Полици *1 Castors : 5-инчен Количина : 4 Инструкции*1.R290 ладилни - Еколошки 4.Може да се прилагоди на висината и интервал на полиците со себе, што зачувај вашето време и енергија за организирање на вашиот простор за складирање.ефикасна разладниот систем - се гарантира одлични ладење ефект 2.KITMA Worktop Фрижидер е комерцијална фрижидер кој ја чува вашата храна свежа и раководи вашата кујна простор ефикасно.За време на гаранцискиот период, ќе се обезбеди на "одржување на персоналот на-сајт услуга".Ако имате било услуга по проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Надворешност и внатрешност од не ' рѓосувачки челик изградба - трајни и лесни да се чистат 5.Оваа функција, исто така, го спречува состојки од производство на други вкусови во фрижидер, на тој начин влијаат на нивната оригиналниот мирис.Авто-затворање и ќе остане отворена врата - зачувување енергија и лесно да се организира 6.UNDERCOUNTER ДИЗАЈН - во Нашиот фрижидер користи undercounter дизајн.Ако имате било услуга по проблем, ве молиме контактирајте со нас.Нашиот фрижидер секогаш користи еколошки R290 ладилни дека има ODP на 0 и GWP од 3 до преземаат корпоративната општествена одговорност ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ KITMA Worktop Фрижидер : 1.Дигитална контрола на температурата систем - лесно да се следи и да работат на температура на Производот Параметар Модел : FCU-28 R Димензии : 27.Тоа е ефикасноста за да можете да управувате со вашата кујна простор.За време на гаранцискиот период, ќе се обезбеди на "одржување на персоналот на-сајт услуга".Гаранција услуга : Ние обезбедуваме 1 година за делови и работна сила со 30 дена грижете се-бесплатно да се вратат.ОДЛИЧНО ЛАДЕЊЕ ЕФЕКТ - Нашиот фрижидер користат ефикасно разладниот систем да циркулира на еколошки R290 ладилни да се постигне ефективна ладење ефект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.