• Обновено
SoGuDio Милениче Фонтана Миленичиња Вода Диспензерот, Керамика Милениче Чешма Автоматско Циркулација Хранење Вода да Тече, Фонтана за Куче, Мачка Супер Тивок 1.5 L Миле?

SoGuDio Милениче Фонтана Миленичиња Вода Диспензерот, Керамика Милениче Чешма Автоматско Циркулација Хранење

Оценката:
DEN 312.00

Тековен
Во магацинот.

Направете вашето домашно милениче уживаат во чиста вода.НИСКО ПОТРОШУВАЧКА на ЕНЕРГИЈА : Ниска моќност за пиење фонтана, ултра тивок, ниска просечна потрошувачка на енергија, нема потреба да се грижите, здравствена промоција - континуирано автоматско циркулација на вода, обезбедување на оптимални оксидација на вода за пиење, спречување на ширењето на , да ги Задржи вашето домашно милениче здрави.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Големина- 19*19*15cm ,складирање капацитет 1,5 литри, осигурувајќи дека вашите миленичиња обезбедува доволно вода за мали и средни кучиња/мачки секој ден.ФИЛТРАЦИЈА ФУНКЦИЈА : кој може да филтер за коса и остатоци за да се задржи водата , им даде на домашно милениче здрав извор на вода.БЕЗБЕДЕН ДИЗАЈН : Безбедно анти-сува заштита, автоматски се отсече коло без вода, нема да предизвикаат сува горење, патување може да се увери, домашни миленици, не грижете се.Мачка фидер може да се користи anywhere Package Димензии : 30 х 20 х 20 cm; 1.5 Килограми Производителот референца : Боја : Сина Број на Предмети : 1 Кол : 1 Точка Тежина : 1.5 килограми【Производ карактеристики 】-Материјал : 1300 ° C, висока температура керамички firin-Тежина : околу 1000 g-Филтрација Нечистотии : Намалување на Шумот Дизајн-должина на приклучен кабел : 1.5 метри-заштита на Животната средина, заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија-е Применливо миленичиња : мали домашни миленици како што се мачки, кучиња, зајаци, итн.【Производ пакет 】1* миленичиња вода dispenser6* јаглероден филтер cotton If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.