• Обновено
Jaorty за iPhone 13 Про Max Паричникот Случај со RFID Блокирање на Картичка во Држачот за Девојки, Жени,СТП Кожа Магнетни Копчиња Портрет Стојат Флип врвка за околу Рака Случа?

Jaorty за iPhone 13 Про Max Паричникот Случај со RFID Блокирање на Картичка во Држачот за Девојки, Жени,СТП

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Шок-Апсорбирање на Анти-судир Дизајн : Четири страни со вграден-во независна високо еластична бафер анти-судир механизам, да ги задржи вашиот Телефон безбедно од било кој агол капки.[МУЛТИ-АГОЛ] Две страни потпирач(кратката & портрет) е Лесен за читање,гледање видеа,сурфање на веб, и лице во Лице разговори со семејствата,пријател.Една картичка за секој слот ќе биде подобро за случајот.Прецизни отсечени за сите функции, звучници, порт за полнење и камера, нема потреба да се отстрани тоа кога да го користи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.