• Обновено
CaseMe Galazy Z 3 Пати 5G Случај, Ретро Кожен Паричник со Слотот за Држачот на Картичката Магнетни Џеб Потпирачот прекривачот за Samsung Галакси Z 3 Пати 5G, Z 3 Пати 5G Случај Парич?

CaseMe Galazy Z 3 Пати 5G Случај, Ретро Кожен Паричник со Слотот за Држачот на Картичката Магнетни Џеб Потпирачот

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

1.[Компатибилен Модел Кога ќе нарачки, ве Молиме внимателно да ги проверите вашите телефонски модел и боја сакате. 2.[Безбедна Магнетни Затворање] На високо-ефикасна здрав магнетни snap може да се отвори и затворен безбедно.Покрај тоа, се изгради во магнет во задниот дел на паричникот случај ќе се одржи на кожа затворач совршено и заштита на вашиот мобилен телефон пад од паричникот. 3.[[Потпирачот прекривачот] Овој Z 3 Пати случај со вграден-во потпирачот,режимот на пејзаж застане е погодно за гледање филм или видео разговор,давајќи рацете слободни искуство за вас.Лесен пристап до сите порти и контроли. 4[Парични &Картичка Слотови] 2 Картичка слотови + 1 Парични Слот за ставање осигурување картички ,вратата картичка за пристап или дебитни картички, лесно да се носат и мала тежина со исклучителна функција и Едноставен стил, а не како гломазна паричник.Тоа е лесен и поволен за вас да се стави во џеб и чанта кога ќе излезе. 5.[Сервис и Гаранција] Case Me Официјалната Продавница има професионална Услуга за Клиентите Оддел, и ние може да обезбеди 100% задоволни услуга ако имате било какви прашања.Ве молиме остатокот увери дека Било каков проблем или прашање, ние ќе реши за што побрзо.Ние сме во вашата услуга и секогаш!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.