• Обновено
ULTECHNOVO 100Pcs Цедилка Конус Инка Micron Хартија Цедилка Филтер Совет во Облик на Конус парична Казна Најлон Мрежа Инка Мрежа Филтер за Возило Автомобил Авто 150 Мрежа

ULTECHNOVO 100Pcs Цедилка Конус Инка Micron Хартија Цедилка Филтер Совет во Облик на Конус парична Казна Најлон

Оценката:
DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Цедилка Конус Инка Micron Хартија Цедилка Филтер Совет во Облик на Конус парична Казна Најлон Мрежа Инка Мрежа Филтер за Возило Автомобил Auto.Може да посебна крупни и желатинозна преципитати од маслени бои за да се добие право својства.Едноставна операција, лесно да филтер; Униформа мрежа, филтер парична казна нечистотии; Дебели и трајни, не е лесно да деформација.Боја масло филтри за бои претпријатија и автомобил боја.Овој објект е добро направени од премиум хартија за практична употреба.Description This објект е добро направени од премиум хартија за практична употреба.Квалитативна филтер хартија со среден проток и добра честички задржување може да посебна крупни и желатинозна преципитати од решенија за да се добие право својства.Тоа е погоден за општа хемија апликации.Функција - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : Хартија.- Големина : За 13x10x0.1cm.- Овој објект е добро направени од премиум хартија за практична употреба.- Може да посебна крупни и желатинозна преципитати од маслени бои за да се добие право својства.- Боја и масло филтри за бои претпријатија и автомобил боја.- Едноставна операција, лесно да филтер; Униформа мрежа, филтер парична казна нечистотии; Дебели и трајни, не е лесно да деформација.Пакет Including100 x Хартија Инка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.